Kesinlikle Şike Kokan Bir Durum: Tsubasa'nın 78 Maçta 131 Gol Atıp 68 Asist Yapması

Tsubasa Ozora'nın profesyonel kariyerinde bu absürt sayılara ulaşmasının altından kötü kokular geliyor, çok net.
Kesinlikle Şike Kokan Bir Durum: Tsubasa'nın 78 Maçta 131 Gol Atıp 68 Asist Yapması

tsubasa ozora isimli torpilli ve şikeci p*çin, profesyonel kariyeri, ilkokul ve ortaokul düzeyinde düzenlenen turnuvalar ve profesyonel kariyeri dahil, toplam 78 maça çıkıp 131 gol atıp 68 asist yapması durumu...


neden şikeci ve torpilli olduğuna istatistikler üzerinden değineceğim

tsubasa kariyeri boyunca: resmi, dostluk, ulusal turnuvalar ve amatör turnuvalar dahil olmak üzere tam, 78 maça çıkıp, 5.674 dakika süre alıp, toplam 131 gol ve 68 asist yapmış. bunları daha da detaylandıracağım:

ilkokul 6. yılında, nankatsu ile:

14 maçta forma giyip, 580 dakika süre alıp: 38 gol, 5 asist yapıyor.

ortaokul 1. yılında, nankatsu ile:

1 maçta forma giyip, 60 dakika süre alıp: 2 gol atıyor.

ortaokul 2. yılında, nankatsu ile:

1 maçta forma giyip, 60 dakika süre alıp, 1 gol atıyor.

ortaokul 3. yılında, nankatsu ile:

10 maçta forma giyip, 621 dakika süre alıp: 16 gol, 6 asist yapıyor.

yani, amatör kariyerinde: 26 maça çıkıp, 1.321 dakika süre alıp: 57 gol atıp, 11 asist yapıyor. bu sadece nankatsu formasını terleterek ulaştığı rakamlar.

bu dönemdeki takımın galibiyet oranı ise

ilkokul 6. yıl için: %78

ortaokul 1. yıl için: %100

ortaokul 2. yıl için: %100

ortaokul 3. yıl için: %100

tam 3 farklı kaynağa ulaşıp, yine o dönemdeki maçların olduğu bölümleri izleyerek, nankatsu ve tsubasa'nın 4 yıl içerisinde 1 defa yenildiklerini teyit etmiş bulunmaktayım. bak sen şu allah'ın işine yav. 26 maçta 57 gol atıyormuş, hadi yetenekli, kabiliyetli futbolcuymuş. lan, kansız şerefsizler, o amatör ilkokul seviyesinde diye geçen ama belki de çoğu profesyonel ligden daha kaliteli takımlara sahip, disiplinli ve tüm sportif faaliyetlerini futbola yönlendiren nice okullar katıldı. hanawa, furano, musashi, meiwa. çoğu da defansif ağırlıklı takımlar olup, sırf tsubasa piçi gol atmasın diye onu 3/4 kişi marke etmeye çalışan, hazırlıklı takımlardı. bu kadar galibiyet oranı nasıl oluyor lan? yapın da, böyle taşak geçer gibi de yapılmaz.

işte, bu şikeci piç kurusu tsubasa'nın aslında ne kadar balon bir futbolcu olduğunu, onu kayıran ve düdüğü satılmış japon hakemleri ile nasıl, istatistik şişirmeye devam ettiğini milli takımdaki rakamlarından teyit edeceğim:

ilk öncelikle milli maçlardaki istatistiklerine değineceğim

uluslararası turnuvaları ve dostluk maçlarını ayırmadan:

japonya u15 ile, 6 maça çıkıp, 380 dakika süre alıp: 5 gol, 10 asist yapıyor.

japonya u19 ile, 14 maça çıkıp, 1.340 dakika süre alıp: 15 gol, 15 asist yapıyor.

japonya u23 ile, 10 maça çıkıp, 741 dakika süre alıp: 10 gol, 8 asist yapıyor.

japonya a milli takım ile, 5 maça çıkıp, 355 dakika süre alıp: 5 gol, 2 asist yapıyor.

yine buradaki galibiyet oran yüzdeleri ise şu şekilde

japonya u15: %100

japonya u19: %100

japonya u23: %65

japonya a milli takım: %25

(u23 ve a milli takım turnuvaları ve maçları, japonya dışında düzenlenmiştir)

milli maçlardaki kariyer istatistiği ise: 35 maça çıkıp, 2.816 dakika süre alıp: 35 gol, 35 asist yapıyor.

a milli takım maçları ve u23 maçları hariç diğer maçlar, yani u15, u19 maçlarının hepsi japonya'da düzenlenip ve nasıl bir şike kumpası kurmuşlarsa japon hakemler tarafından yönetiliyor. japon hakemlerin yönettiği turnuvalarda daha fazla gol atıp asist yaparken, tarafsız ve şikesiz yönetilen maçlarda nal topladığını görebilirsiniz. özellikle a milli takım statüsündeki maçlarda, adeta hasan kabze olduğunu görebilmek mümkün. çok harika, yetenekli futbolcuydu ya bu tsubasa? yine, japonya dışında düzenlenen maçlardaki galibiyet oranları, her şeyi açıklamaktadır.

şimdi, bu orospu çocuğunun profesyonel kariyerindeki istatistikleri üzerinden, aslında o 131 gol, 68 asisti tsubasa'nın değil, satılmış, soysuz japonya futbol federasyonunun attığını ispatlayacağım. o da şöyle:

sao paulo formasıyla, 3 maça çıkıp, 270 dakika süre alıp: 8 gol, 4 asist yapıyor.

daha sonra barcelona'ya transfer oluyor.

barcelona b takımıyla, 3 maça çıkıp, 270 dakika süre alıp: 12 gol, 11 asist yapıyor.

barcelona as takımıyla, 11 maça çıkıp, 997 dakika süre alıp: 19 gol, 7 asist yapıyor.

profesyonel kariyerinde, 17 maça çıkıp, 1.537 dakika süre alıp, 39 gol, 22 asist yapıyor.

gol kralı'ndaki sait'in hikayesi gibi, bu kadar gol atan adamı omuzlarda taşırlar ama, tsubasa barcelona'dan s*ktir ediliyor, brezilya'da y*rak kürek bir takıma gidiyor.


burada da istatistikleri çok iyi duruyor değil mi?

bunun nedenini hiç düşündünüz mü? tsubasa'nın annesi ile gönül ilişkisi yaşadığını düşündüğüm, berduş, ne olduğu belirsiz, profesyonel futbol kariyeri alkol sorunu yüzünden biten, bağımlı bir adam olan roberto hongo isimli *r*spu çocuğunun antrenörlük yaptığı dönemde bu rakamlara ulaşıyor. yani, barcelona'nın scout'ları veya sao paulo yönetim kurulu başkanı, ya işte japonya'da böyle efsunlu bir çocuk varmış deyip onu istemiyorlar, roberto hongo nasıl oluyorsa teknik direktör olduğu takımlara bu p*çi alıyor. ve patates brezilya liginde ve ikinci ligde maçlara çıkıyor. barcelona as takımı ile 11 maça çıkıp, idare eder performans göstermesine rağmen siktir ediliyor. ancak, as takımdaki gollerin 10 tanesini penaltı ile atıyor. acaba, o penaltıları çalan hakemlerin banka ve eft havale geçmişi takip edilse, kimden ne kadar para aktarıldığı kabak gibi ortaya çıkar.

öte yandan, torpili olmayan, proleter çocuğu, allah'ın aslanı kojiro hyuga ise, yardımsız ve şikesiz: 62 maçta 4.426 dakika süre alıp, 104 gol 12 asist yapıyor.

tsubasa piçinin maç başına gol oranı: 2.25 iken

kojiro hyuga'nın maç başına gol oranı: 3.55 oluyor.

kojiro hyuga gibi yetenek, bir mitralyöz gibi işleyen forvetin önünü kesen zengin şımarık p*ç kurusu tsubasa, hyuga'dan daha az profesyonel derecede maça çıkıp, kuyruğunu kıstırıp ülkeye yani balı, böreği yiyebileceği japonya'ya dönüyor. ulan hepiniz oradaydınız be, hepiniz. vereceksiniz o toho'nun, meiwa'nın kupalarını *r*spu çocukları, yakanızdayım lan.