LeBron James'in Annesiyle Yattığı Söylenen ve Sokaklara Düşen NBA Oyuncusu: Delonte West

Delonte West'in, Cleveland Cavaliers'tan takım arkadaşı LeBron James'in annesi Gloria James ile ilişki yaşadığı söylentileri hiç bitmedi. Sonrasında rahatsızlığı yüzünden kariyeri erken biten West sokaklara bile düştü. Satırbaşlarıyla hatırlıyoruz.
LeBron James'in Annesiyle Yattığı Söylenen ve Sokaklara Düşen NBA Oyuncusu: Delonte West

West'in genel hikayesi

delonte west, nba'de boston celtics, seattle supersonics, cleveland cavaliers ve dallas mavericks gibi çeşitli takımlarda oynayan eski bir nba oyuncusu. sağlam bir nba geleceği varken, oynadığı günlerde ve sonrasında bazı kişisel ve profesyonel zorluklarla karşılaştı diyerek başlayalım kısaca.

delonte west'in lebron james'in annesi gloria james ile ilişkisi olduğu iddiası geniş ilgi gördü tabii. yıl 2010'ların başları... ancak, bu söylentinin ilgili taraflarca hiçbir zaman doğrulanmadığına dikkat etmek önemli. hem delonte west hem de lebron james söylentileri yalanladı ve hiçbir güvenilir kaynak iddiayı destekleyecek bir şey sunmadı. yani, bir yandan neden böyle bir şeyi kanıtlasınlar ki zaten? kol kırılır yen içinde kalır hesabı...


ne olursa olsun, söylentinin delonte west'in itibarı ve kamuoyu algısı üzerinde olumsuz bir etkisi oldu. akıl sağlığı sorunları ve yasal sorunlar da dahil olmak üzere çeşitli kişisel problemlerle mücadele etti, bu da istikrarlı bir kariyer ve basketbol sonrası düzgün bir hayat kurmakta güçlük çekmesine neden oldu.

oyun sonrası kariyeri boyunca west, akıl sağlığı, madde bağımlılığı ve evsizlik gibi durumlarla karşı karşıya kaldı. halk arasında darmadağın halde olduğu görüldü ve bu da sağlığıyla ilgili endişelere yol açtı haliyle. bazı oyuncu arkadaşları ve basketbol camiasındaki insanlar desteklerini sundu ve tekrar ayağa kalkmasına yardım etmeye çalıştı dallas mavericks'in sahibi mark cuban gibi. 2022'nin son günlerinde bir mavericks maçında bile görüldü ve durumu fena değildi, toparlıyor gibiydi... yine de west'in hikayesi pek çok açıdan bayağı enteresan bir hikaye.


2011'deki NBA lokavtı sırasında basketbol oynamak için Avrupa'ya gelememişti

lokavt sırasında bipolar olduğu için tüm parasını harcamış ve twitter'dan söylediğine göre home depot'ya (abd'nin koçtaş'ı) iş başvurusu yapmıştı. arkadaş ne kadar bipolar olursan ol, 14 milyon dolarlık maaşını nasıl oldun da bitirdin? ayrıca geçmişteki silah taşıma suçları yüzünden yabancı ülkelere gidip basketbol da oynayamıyormuş. sanırım tutuklandığında motosiklet üstünde gitar kutusunda silahla yakalandığı içinmiş.

http://espn.go.com/…te-west-says-applied-home-depot

2016'da sokaklara düşmüştü

west houston sokaklarında yalın ayak ve içkili bir şekilde, avare gibi dolaşırken görülmüştü 2016'da.

http://officialtmaclyfe.com/…e-west-in-rough-waters

kendisini saha içindeki çirkef hareketlerinden ve kendini beğenmişliğinden dolayı sevmezdim ama bu hale düşmesine üzüldüm. adam resmen ana haber bültenlerinin arkaya acıklı müzik döşeyip verdiği "yeşilçam yıldızı çöp topluyor." tipi haberlere konu olacak hale gelmiş.

Bir de video ekleyelim