Mauro Icardi ile Wanda Nara'nın Olay Yaratan İlişkisinin Baştan Sona Özeti

Galatasaray'ın 1 yıllığına kiraladığı yıldız futbolcu Icardi'nin, eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara ile çalkantılı bir ilişkisi var. Bu ilişki nasıl başladı, nasıl devam ediyor; özet geçelim.
Mauro Icardi ile Wanda Nara'nın Olay Yaratan İlişkisinin Baştan Sona Özeti
Icardi, Wanda Nara, Maxi Lopez

ilk olarak 2008 yılında futbolcu maxi lopez ile wanda nara evliliği ile başlıyor hikaye. wanda nara hırslı bir kadın, maxi lopez ise az parlamış bir futbolcu. bu evliliğin etkisiyle italya'ya gelen wanda, burada lüks ve şatafatla tanışıyor.


aslında kadının çok bir 'daldan dala atlayayım' durumu yok gibi hissettiriyor bana çünkü bu adamdan üç çocuk yapıyor. maxi lopez'in ise o dönem webcam seksi yaparken görüntüleri yayılıyor internette. adamın çükü gündem olmaya başlıyor.


bu dönemlerde icardi, takım arkadaşı maxi lopez ve wanda çiftiyle iyi arkadaş oluyor. evlerine girip çıkıyor.

derken, icardi sezon öncesi abd kampına giderken ipad istiyor wanda nara icardi'den. tabii icardi de durumu çakmış, döndükten sonra ipad'i ona götürmüş. ardından sürekli telefonla konuşmuşlar.

Wanda Nara, Maxi Lopez, Icardi

esas yakınlaşmaları ise wanda ve maxi lopez'in, gonzalo bergessio ve bergessio'nun eşiyle aeolian adaları'na gittikleri zaman olmuş. wanda bunların yanında icardi'yi de tatile çağırmış. icardi de yatın üst katında uzanmış, müzik dinlerken wanda hiç çekinmeden yanına oturmuş. sonra zaten neler olduğunu anlayın artık.

wanda nara'yı, maxi lopez'in sızan webcam görüntüleri vs. kızdırmış olacak ki kocasını, takımdaki arjantinli arkadaşı icardi ile aldatıyor. zaten psikolojisi dağılmış, saygınlığı bitmiş maxi lopez'den 2013'te boşanıp, 2014'te mauro icardi ile evleniyor wanda nara.

lerleyen zamanlarda eşinin menajeri olarak para kazanmaya başlıyor wanda. bu arada icardi, çocukları kendisine bağlıyor. resmen maxi lopez'in tüm ailesini elinden almış oluyor. maxi lopez de messi'nin arkadaşı olduğu için messi arjantin milli takımı'nda icardi'yi istemediğini söylüyor. icardi, milli takıma alınmıyor. 


derken, icardi inter'de de istenmemeye başlıyor. takımda huzursuzluk çıkarttığı için menajeriyle inter kulübü anlaşamıyor. icardi'nin kız kardeşi çıkıyor, 'abime büyü yaptı bu kadın' diyor. aile, 'bırak kadını, bize dön' dese bile nafile. aileye rest çeken icardi takımdan da ayrılıyor ve paris'in, psg'nin yolunu tutuyor. 


karısını aldattığı dedikoduları çıkıyor bu süre zarfında ve doğru olduğu anlaşılıyor. wanda bu süre zarfında sürekli depresif aile kadını imajı çiziyor. sadece çocuklarını düşünen bir anne ve icardi'yi hayatından çıkarmaya hazır bir hale geliyor. 

maura icardi, eşiyle barışmak için 20 yıllığına bütün mal varlığını wanda'nın üzerine yapıyor.  o günden sonra instagram'ları tam tersi haline geliyor. icardi zaten o zamanlar böyle bir fotoğraf çekiliyor wanda ile:


bu zaten her şeyi anlatıyor. adamın instagram'ı aile albümüne dönüyor:


wanda ise tam tersi, yeniden instagram'da kendisini arz etmeye başlıyor:


ihanet konusu gündemdeyken ayrılacakları konuşuldu ancak şimdilik böyle bir şey yok gibi görünüyor. artık beraber istanbul'da, yeni bir maceradalar. bakalım bizi neler bekliyor...