Mensubu Olan Ekşi Sözlük Yazarlarının Gözünden: Koltuk Altı Fetişi Nedir?

Karşısındaki insanın koltuk altından tahrik olan insanların sayısı hiç de az değil. İşte Ekşi Sözlük yazarlarının anlatımıyla bu fetişe dair bildiklerimiz.
Mensubu Olan Ekşi Sözlük Yazarlarının Gözünden: Koltuk Altı Fetişi Nedir?

Nedir bu fetiş?

ingilizce kaynaklarda partialism adı verilen, vücudun belli bir bölgesini hedef alan cinsel uyarımlar şemsiyesi altında, maschalagnia adıyla yer alan fetiş türüdür koltuk altı fetişi.

aşk ve cinsellikle ilgili olduğu kabul edilen, insan vücudunda da yer alan feromon salgısının kolruk altından dışarı atıldığı biliniyor. dolayısıyla bu fetiş biraz da bu bağlamda değerlendiriliyor.

Koltuk altı fetişi olan Ekşi Sözlük yazarları anlatıyor

koltuk altı fetişini böyle nadir bulunuyor falan sanmayın. bu konu üzerine sadece reddit'teki bir topluluğun bile ortalama üye sayısı 50 bin civarında. bunun daha kılsız sevenleri var, reddit hesabı olmayanları var, hesabı olup üye olmayanları var. zannımca, ülkemizde de çoğu erkekte olan ancak toplum kriterinden dolayı herkesin gizlediği zevklerden sadece birisidir. 

temelde ikiye ayrılır: kıllı ve kılsız sevenler ve her ikisine de ilgi duyanlar. genellikle iki grup da kokusuna ve tadına cinsel anlamda ilgi duyar. kılsız sevenler özellikle pürüzsüz olmasına dikkat ederler. bunu takıntı haline getirmiş çok kişi var. kıllı sevenler için seçenekler sınırsız. kimi abartılı sever, kimi hafif tüylü sever. vücut ve kol yapısına göre tüylerin şekilleri de farklılık gösterir.

zannımca yukarıdan aşağı ince çizgi şeklinde inen, orta uzunluk makbuldür.

estetik ve temiz olup, beyaz tenliyse tadından yenmez. özellikle duş sonrası ve pürüzsüz bir kol altında dudak ve dil kullanımının sınırlarının zorlanması için oldukça uygun bir alan var. teknik olarak o bölgede kılcal damarların ve duyargaların çok olması o bölgeyi hassaslaştırır ve bu da bu fetiş için harika bir ortam hazırlar.

benim dünyamda ciddi bir yere sahiptir bu fetiş. evet. kadınların koltuk altları beni tahrik ediyor. kıllı koltuk altı tiksindiriyor.

koltukaltı fetişinde tek önemli olan koltuk altının kıllı olması değildir. kimisi pürüzsüz sever (smooth), kimisi kılları yeni yeni çıkan, hafif batan sever (stubble), kimisi de kıllı sever (hairy).

ancak en güzeli pürüzsüz olandır. şu unutulmamalıdır ki, koltuk altı bölgesi bir kadının en estetik bölgesidir. bir kadının gerçek kokusunu duyabileceğiniz nadir yerlerden biridir.
güzeldir.