Pek Çok Kişinin Favori Seks Pozisyonu: Prone Bone

Prone bone nedir? Binbir seks pozisyonu arasından biraz daha öne çıkan bu seks pozisyonunu tanıyalım.
Pek Çok Kişinin Favori Seks Pozisyonu: Prone Bone
iStock

nedir, nasıl uygulanır?

hanım kardeşimiz yatağa yüz üstü uzanır. hiçbir efor sarfetmesine gerek yoktur. hatta instagram'da takılabilir, ekip arkadaşına whatsapp'tan proje onayı verebilir. karışmayınız. er kişi de dizleri üzerinde ve/veya bacaklarını tam uzatarak kolları aracılığıyla yataktan destek alabilir; ya da hanım kardeşimizin ellerini tutarak veya kollarını boynuna dolayarak operasyona başlayabilir.

prone bone, erkeğe plank yaptırır

bu yüzden antrenmanlı olmayan birisi ile çok uzun sürmez. ya da erkek tüm ağırlığı ile kadını ezer, olan kadına olur. ama keyiflidir. domine edilmeyi seven kadınlar bu pozisyonda başlarının yastığa bastırılmasını severler. erkek kendini biraz daha yukarı konumlandırır ve yukardan aşağıya dik bir şekilde vajinaya girerse, kadının kafayı yediği ana şahit olabilir. çoğu kadının da tercih ettiği klasik pozisyonlardan birisidir.

Plank: Şınav benzeri bir antrenman hareketi. Karın kası güçlendirmeye yöneliktir.

bir diğer adı lazy doggy'dir

(tembel doggy)

bir nebze zordur

yapılması efor gerektiren ve erkek için hakimiyetin, kadın için teslimiyetin resmi olan pozisyondur. efor gerektirir çünkü girip çıkarken kollarınızı yana koyup aşağı-yukarı hareket etmeniz gerekir. şınav çekerken ilişkiye girdiğinizi düşünün, onun gibi bir şey. tabi kendinizi bırakıp partnerinizin üzerinde çuval gibi ağırlık yapmak isterseniz bilemem.

yorulduğunuz anlarda dizlerinizin üzerine çöküp partnerinizin poposunu ileri-geri hareket ettirerek enerji depolayabilirsiniz. daha sonra yine şınav pozisyonunda devam etmenizi öneririm çünkü o şekilde penisiniz vajinanın dibine kadar ulaşabilir. bu açıdan partneri en fazla zevke ulaştıran pozisyonlardan biridir. zorladıkça "yavaş ol" gibisinden tepkiler alabilirsiniz.

bitirirken bir trivia vereyim

partnerinizin poposu yeterince yukarıda değilse altına yastık koyabilirsiniz.