Saç Dökülmesini Durdurmak İsteyenlere İlaç Gibi Gelecek Bir Karışım Tarifi

Sadece dökülmeyi engellemekle kalmayan, aynı zamanda saçın gürleşmesini de sağlayan bu formül bu dertten muzdarip kişiler için hayat kurtarıcı nitelikte.
Saç Dökülmesini Durdurmak İsteyenlere İlaç Gibi Gelecek Bir Karışım Tarifi
iStock


iki gün önce aldığım bir tarife göre geçmişte sıfır saçı olan bir adamın nasıl elvis presley'e döndüğünü gördüm ve direkt bu karışımı uygulamaya koyuludum.

öncelikle hikayeyi anlatayım. mahallemizde bir abi üç yıl kadar önce belli çalkantılı dönemlerden sonra( kumar, akabinde haciz vs.) gayet sağlam olan saçları yaklaşık üç dört aylık süre zarfında döker.

bu abi ibiş modunda dolaşır iki yıl filan. neyse akabinde götü toparlayınca saçlara da bi baktıralım der ve doktora gider. doktor klasik stres bok pusur gibi bahaneler sürer ortaya. abimiz yılmaz ve koca karı doktoruna gösterir kafayı ve söylediğine göre mucizevi karışımın tarifini alır.

tarif şu şekildedir

- bephantene iğnesi,

- e vitamini iğnesi ya da serumu ne skimse,

- zeytin yağı,

- badem yağı,

- yılan yağı,

- susam yağı,

- ve son olarakta kayısı yağı.

amca bunları karıştırıp haftada üç kez kafaya boca eder. ilk iki ay sonunda hafta da bire düşürür. ve kendi gözlerimle şahit olduğum mucize gerçekleşir,

yaklaşık yaklaşık 1 yılın sonunda amcanın saçları tekrardan çıkar. ve şu anda gayet normal saçlarla dolaşır ortalıkta.

bende bu dertten muzdarip olduğumdan sorma cesareti gösterdim ve bu karışımın tarifini aldım.

muhtemelen amcanın ki ani bir dökülme olduğundan saç kökleri ölmemişti kısa sürede kendine geldi, ama denemekte fayda var.

şu an saçlarım hızla dökülüyor ve ailede kel yok.

birkaç ay sonra deneyimlerimi paylaşacağım.

ilk izlenim

yaklaşık 40 gündür haftada 3 kez kullandıktan sonra şunu söyleyebilirim ki, her saçımı yıkadıktan sonra havluda gördüğüm onlarca saç yerini birkaç saç teline bıraktı. şimdilik saçlarımda herhangi bir çoğalma yok. moralim yavaş yavaş yerine geliyor. azimle kullanmaya devam ediyorum bakalım. kullanan amcanın tavsiyesiyle biomen olan şampuanımı bioxcinle değiştirdim. gelişmelerden haberdar edeceğim.

ikinci izlenim

bir yıldır ara vermeden kullandım. doktor tavsiyesi ile minoxil ve iki adet şampuan kullanıyorum ve bu dörtlü tam anlamıyla hayata döndürdü beni. dökülme tamamen durdu. köklerin sağlamlaştığını hissediyorum hatta elimle asılıyorum kendimi tatmin etmek için. çoğalma olayına gelirsek 6 ayda bir gördüğüm ablam şok oldu. topik kullandığımı iddia etti. benim takıntılı olduğumu bilen arkadaşlarım gördüklerinde çoğalma olduğunu söylüyorlar. ve şöyle söyleyeyim fön çektiğimde tepe kısım şekil almıyordu seyrek olduğu için artık şekil verebiliyorum. sanırım en net gözlemim bu.

üçüncü izlenim

eklemeyi unutmuşum kullanacak arkadaşlara tavsiyem, karışımı uygulamadan önce saçları 3 numara ayarına getirirseniz daha faydalı olacaktır.

bu yazı çok ilgi gördü birkaç konuyu aydınlatayım:

öncelikle bahsettiğim yağlar aşağı yukarı aynı ebatta şişelerde satılıyor aktarlarda. diğer serumlarda eczanede bulunuyor. serumlar 6 tüp halinde çıkıyor bir pakette. hepsini karıştırmanızda bir sakınca yok. miktarlar yakın birbirine.

karışımı kafanıza sürdüğünüzde ne kadar uzun süre kalırsa o kadar iyi. ben ortalama 2 saat tutuyorum. herhangi bir yan etkisi yok.

bir de kullanacak arkadaşlara tavsiyem sabırlı olmaları. çünkü işlem biraz meşakkatli, yani sürmek-beklemek-durulamak. ama ilk günden itibaren farkı anlayacaksınız. 4 yıldır kullanıyorum aşağı yukarı, saç ektirmeyi düşünen ben vazgeçtim düşünün. ve ayda bir hala uyguluyorum. tavsiye ettiğim ve kullanan birçok kişide sonuçlardan memnun. en yakın arkadaşımın annesini kullanıyor. kafasına iğne yapılıyordu dökülmeden dolayı düşünün bunu bıraktı artık.

uzun lafın kısası bu işin sırrı sabretmekte. sonuçları göreceksiniz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir