Samsung Telefonunuzda Kasma Problemi Varsa Kullanabileceğiniz Bir Uygulama Önerisi

Samsung kasma sorunu mu yaşıyorsunuz? Samsung telefonunuz eskisi gibi hızlı çalışmıyor ve kasıyorsa, bu app ilaç gibi gelebilir.
Samsung Telefonunuzda Kasma Problemi Varsa Kullanabileceğiniz Bir Uygulama Önerisi
iStock

samsung galaxy s22 ultra'da exynos ya da snapdragon versiyonunu kullanıp da uygulamalarda kasma vs. sorunu yaşayanlar için rehber: aşağıdaki linklerden good guardians'ı yüklüyorsunuz, uygulamayı açınca good guardians agent otomatik olarak yüklenecek. daha sonra yine aşağıdaki linklerden işinize yarayacak eklentileri indiriyorsunuz. uygulamaların kasması durumunu önlemek için size lazım olan "galaxy app booster" ancak diğer eklentiler de oldukça faydalı. her güncelleme sonrası 1 kere çalıştırmanız yeterli. tüm kasma sorunları ortadan kalkacaktır.

good guardians sadece samsung cihazlar için kullanılabilen resmi bir uygulama

ülkemizden galaxy store üzerinden indirilemese de apkmirror üzerinden indirerek kullanabiliyorsunuz.


pil kullanımını kontrol edebileceğiniz battery tracker, pil kullanımını sınırlayabileceğiniz battery guardian, yazılım güncellemesi sonrasında uygulamalarınızı optimize etmek için galaxy app booster, cihazınızın aşırı ısınmasını önlemek için thermal guardian, hafıza yönetimi için memory guardian ve yinelenen ve geçici dosyaları temizlemek için media file guardian gibi eklentileri bulunuyor.

indirmek için linkler

samsung good guardians

samsung good guardians agent

samsung battery tracker

samsung battery guardian

samsung galaxy app booster

samsung thermal guardian

samsung memory guardian

bu uygulamaların güncellemelerini sürekli manuel olarak kontrol etmek istemiyorsanız apk grabber uygulamasını yüklüyorsunuz. ayarlardan apk mirror'u açıyorsunuz ve güncellemeleri bu uygulama üzerinden kontrol ediyorsunuz.