Seks Uğruna Başkalarına Abartı Değer Vererek Kendini Küçük Düşüren Erkek Modeli: Simp

Özellikle ortalama kadınların kulu kölesi olması sebebiyle ilişkilerde pek de başarılı olamayan bu erkek modelini inceliyoruz.
Seks Uğruna Başkalarına Abartı Değer Vererek Kendini Küçük Düşüren Erkek Modeli: Simp

Nedir?

simp... amerikan argosunda, bir kadının peşinde dolaşıp kendini küçük duruma düşüren beta erkek anlamına gelen ifade.

onlyfans iceriklerine para veren, destekli sütyen takarak twitch'de oyun oynayan streamer kızlara da hayvan gibi paralar ödeyen, ama gerçek hayatta gercek bir loser olan kişi, *mcı, untermensch. erkekliğin yüz karası, kanında dolaşan testosteronu hak etmiyorsun...

Ne değildir?

kadına usulünce yürüyen ve reddedildiği zaman uzayan erkek simp değildir. her ne kadar içerisinde mediocre pussy ifadesi geçse de ortalama güzellikte bir kadına yürüyen erkek de simp değildir. ya da karşılıklı ilgi gördüğü, fiziksel olarak ilişkide bulunduğu kadına jest yapan erkek de simp değildir. çünkü erkek doğada da adım atan, talep eden, dişiye giden taraftır. bunda zaten sorun yok.

simp dediğimiz grup, kadından ilgi göremediği halde ya da kendi çabasına karşılık olarak ilgi kırıntısı gördüğü halde kadının peşinde koşan erkek grubudur. ya da internette gördüğü ve ilişki kurmayı bırak yüz yüze gelme ihtimali bile olmayan kadınlara iltifatlar ve hediyeler yağdıran erkek grubudur.

bu grup, tüm erkekler için tehlike arz eder; zira omurgasız davranışları sebebiyle kadınların gözünde erkeklerin değerini düşürmekte ve kadınların kendilerine adım atan her erkeğe aynı muameleyi çekmesine neden olmaktadır. hatta dolaylı olarak kadınlar için de tehlikeli bir gruptur; zira kadınların da bu boş erkek ilgisiyle şımarıp gerçekten değerli erkekleri de bu kategoride sanmasına ve kaybetmesine yol açmaktadır.

dolayısıyla gayet doğru hamlelerle kurulacak sağlıklı ilişkileri çok daha sıkıntılı ve anlamsız hale getiriyorlar. ya da kısaca ifade etmek gerekirse arz talep dengesi dediğimiz şeyin dibine dinamit koyuyorlar.

Derinleştirerek bitirelim

ülkemdeki erkeklerin çoğunluğunun içinde bulunduğu durum ve gün geçtikçe simplerimizin sayısı artıyor. umarım birkaç simp aşağıda yazılan tanımları okur ve uyanır.

- kadınların mesaj kutularına hak edilmemiş övgüler yığarlar. "çok güzelsin, alev emojisi, senin kadar zeki bir kız görmedim..." kadınların egolarını şişirirler kısaca.

- konuştukları, göz göze geldikleri, etkileşim aldıkları her kadın onlar için “verecek” kadın tipindedir.

- ışığı gören simp karşısındaki kadını dünyanın en güzel kadını gibi hissettirir .yara bandı olur, özgüven pompalar, övgü yağdırır...

- sevgilisi olan hatta evli olan kadınlarla konuşurlar, efor sarfederler çünkü her ilişki bir gün bitecektir ve simp o an orada olmalıdır :) bir umuttur seks yapmak. bu yüzden bekler, yoklar, kanka olur, sırasını garantiler.

- arsız ve ısrarcılardır. mesajlarına cevap gelmez ise omurgasız gibi durmadan yazarlar. engellenirler. başka bir hesaptan yazarlar. ararlar, mektup bile yollar bunlar.

- bazıları etkileşimi olmayan bir kıza aşık olur, kızın fotoğraflarını indirir ve saklar, kızı gizli gizli takip eder, hayaller kurar. kendi kafasında kızı sahiplenir.

- simp sekse o kadar çok muhtaçtır ki az etkileşimi olduğu bir kıza seni seviyorum, sana aşık oldum diyebilir. sekse giden her yol mübahtır.

- ilgisiz bir kızdan bir tutam ilgi görmek için hediye alırlar. kızı havaalanına götürürler. kızın borçlarını öderler. kıza kraliçe gibi davranırlar. bütün bunları, "kadın belki bir gün verir" umuduyla yaparlar.

- çoğu için dış görünüş önemli değildir, yeter ki karşısındaki kızda vajina bulunsun.

- vajinaya ulaşmak için 1203102301 km yol gider, 12 saat otobüs yolcuğu çeker, arkadaşlarını satar, yalan söyler, işten izin almak için hasta numarası yapar.

- “kadını hakkıyla yalamayan erkek, adam değildir. bir kadının en mutlu olduğu an göğüslerine bal dökülüp yalandığı andır :)” sosyal medyada da tanık olduğunuz gibi simpler cinsel içerikli mesajlar paylaşırlar .

- e-girl’e aşık olurlar. kadının ilgisini çekmek için bağış yapalar. twitch'te uyuyan kızı toplanıp 2000 kişi izlerler.

- kadınlara karşı yapılan haklı ve yapıcı eleştirilerin en büyük düşmanlarıdırlar. o an beyaz şövalye olurlar. görev aşkıyla feminizmi, kadın ayrımcılığını, erkeklerin doğasının dünyayı bu hale getirdiğini, kendileri hariç erkeklerin hepsinin sorunlu olduğunu savunurlar.

- kadınlar ne derse desin her zaman onlarla hemfikirlerdir :)

- diğerleri gibi değillerdir. kadın ruhundan anladıklarını söylerler, farklılardır. bu yüzden sosyal medyada farklı olduklarını gösteren mesajlar paylaşırlar. bu sayede dişilere sıradan erkeklerden farklı olduklarının (nice guy) sinyalini verirler.

- "nice guy" oldukları için vajinayı hak ettiklerini düşünürler. kadın terslerse s*k fotosu atar, müstehcen konuşurlar.

- çaresiz simp kendisini sevmeyen bir kadın için ağlar, üzülür, acı çeker ve depresyona girer. kadını stalklar. güne kadının instagram profilini ziyaret ederek başlar. kadını her saniye kontrol eder.

- ne kadar başarısız olurlarsa o kadar çileden çıkarlar. daha fazla simplik yaparlar ve kadınlar daha hızlı kaçmaya başlar. en sonunda "simp god" mertebesine yükselirler. bu seviyede 10 iltifat sonrası s*k fotosu gönderilir :)

sonuç olarak

kadın açlığı çeken, akılları fikirleri sekste olan simpler kadınları hayat amaçları edinmişlerdir. simplerin hobileri yoktur, ilgi alanları azdır, kendi kendilerini mutlu edebilecek kapasitede değillerdir. bu nedenle kadınlar simplerin genel ilgi alanları olur. boş zamanı bol olan simp bütün zamanı konuştuğu kadına adar. simpler kendisine saygı duymayan kadınların ilgisini kazanmak için ellerinden geleni yaparlar, kılıktan kılığa girerler, analarına bacılarına sövülür, utandırılır lakin pes etmezler onlar için "hedefe giden yolda çekilen çile kutsaldır" :) özdeğeri az olan simp hoşlandığı kadını hak etmediğini düşünür bu nedenle ilişkiye her zaman katlanarak artan yatırımlar yapar...

ne kadar çok efor, o kadar çok köfte sayın simp :)