Sevgiliyle Birlikte Oynayacak Bilgisayar Oyunu Arayanlara Keyifli Oyun Önerileri

Sevgiliyle oynandığında keyif alınacak oyunları Sözlük yazarı ''deepressedbrain'' sıralamış.


don't starve together
 

tek kişilik survival oyunu olan dont starve oyununun multiplayer hali. kendisi zaten tek başınıza saatlerinizi harcayacağınız bir oyun.

together ile birlikte hareket etme birlikte yemek bulma birlikte kötücül yaratıklarla baş etme eylemlerini gerçekleştirirken hem zamanın nasıl aktığını anlamayacak hem de sevdiceğinizle minik,eğlenceli ve hataların bedelinin pek ağır olmadığı bir hayat simülasyonu yaşayacaksınız.


lego oyunlarının çoğu. tavsiye ettiklerim star wars,


yüzüklerin efendisi  ve harry potter oyunları. 


hikayeye sadık kalarak tatlış lego isuldurumuz, legolasımız yahut harry potterımız ile bulmaca çözüyoruz goblin pataklıyoruz, stormtrooper dövüyoruz, legonun kendine has esprili anlatımı ile filmleri tekrar ediyoruz.


gangbeats 

iki kişiden dört kişiye kadar oynama imkanı sunan bu oyunda fizik kuralları çevresinde ister sevgilinize kızgınlığınızı karakterini döverek giderin isterseniz co-op takılıp gelen giden yapay zekayı pataklayın.aynı zamanda aşırı komik bir oyun gülme garantili.nidhogg

iki kişilik versus şeklinde eskrim oyunu.


castle crashers

2d arcade adventure tarzında ödüllü bir oyun son derece güzel bir espri anlayışı var.battleblock theater

komik. eğlenceli, 2d bulmaca çözme oyunu eğer sabırlı biriyseniz bu oyun ilişkinizi pekiştirecektir.aksi takdirde sinir edebilirsiniz partnerinizi.


portal 2

co-op modu ile bulmaca çözüyoruz. (selam sana glados)


trine serisi

co-op moduyla birlikte oyun oynarken birlikte akıl yürüteceksiniz birbirinize destek olacak birbirinizi daha çok seveceksiniz. (umarım)


overcooked

birbirinize destek vererek yemek yapma oyunu.


never alone

masalsı bir co-op oyunu.