Yatırımcısına Çuvalla Temettü Dağıtan 10 Amerikan Hissesi

Insider Monkey, bireysel yatırımcılar için yatırımcısına çuvalla temettü dağıtan 10 hisse belirledi. Temettü getirisi %8'in üzerinde olan popüler hisseler.
Yatırımcısına Çuvalla Temettü Dağıtan 10 Amerikan Hissesi

omega healthcare (ohi) – 9,7%: sağlık sektöründe gelir döngüsü yönetimi, tıbbi kodlama ve analitik çözümleri sağlıyor.

prospect capital (psec) – 10,6%: kurumsal kredi, gayrimenkul sermayesi ve yapılandırılmış kredi konusunda alternatif varlık yönetimi sağlıyor.

dynex capital (dx) – 10,7%: sermayesi yönetimi, uzman risk yönetimi ve sermaye tahsisine yönelik finansal hizmetler sağlıyor.

camping world (cwh) – 10,9%: eğlence aracı sahiplerine ve kampçılara özel ürünler ve aksesuarlar, uzman tavsiyesi ve profesyonel hizmetler sağlıyor.

blackrock capital investment (bkcc) – 11,4%: orta ölçekli şirketlere kıdemli ve ikinci derece teminatlı, teminatsız ve ikincil borç senetleri ve krediler ve hisse senedi menkul kıymetleri dahil esnek finansman çözümleri sağlıyor.

broadmark realty capital (brmk) – 12,9%: konut veya ticari mülklerin satın alınmasını, yenilenmesini, rehabilitasyonunu veya geliştirilmesini finanse etmek için gayrimenkul tarafından güvence altına alınan kısa vadeli krediler sağlıyor.

ellington financial (efc) – 13,5%: finansal varlıkların satın alıp yönetilmesiyle ilgileniyor.

agnc ınvestment (agnc) – 13,8% : abd hükümeti tarafından desteklenen bir kuruluş tarafından kaldıraçlı olarak garanti edilen konut ipoteğine dayalı menkul kıymetlere yatırım yapan, dahili olarak yönetilen bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak faaliyet gösteriyor.

two harbors ınvestment (two) – 15,3%: abd’deki acente dışı menkul kıymetler ve diğer finansal varlıkların yanı sıra konut ipoteğine dayalı menkul kıymetler ve ipotek tahsilat haklarına yatırım sağlıyor.

annaly capital management (nly) – 15,4% : abd’deki en büyük ipotekli gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasında yer alan şirket ipoteğe dayalı menkul kıymetlere ve ipotek hizmet haklarına yatırım yapıyor.