Bu İyiliği Size Herkes Yapmaz: Kadınlardan Erkeklere Seks Tavsiyeleri

Seks konusunda kendinizi geliştirmek isteyen biriyseniz, bu konuda karşı cinsten birinin tavsiyelerini dinlemek hiç de fena olmaz.
Bu İyiliği Size Herkes Yapmaz: Kadınlardan Erkeklere Seks Tavsiyeleri
iStock

içinizdeki kadınla tanışın ve barışın.

kendinizi sevin ama kibirli olmayın. bu ayrımı anlayana dek kendiniz üzerinde çalışın.
tantra nedir, öğrenin.

iyi bir seks hayatı için, doğduğunuzdan beri zihninize zerk edilen rahibe-fahişe ikileminden kurtulun. 

fiziksel beğenilerinizi esnetin. hayır, "nefes alsın yeter"cilikten bahsetmiyorum; kalıplardan kurtulun. şişman, uzun, kısa, memesi küçük, çok kemikli vs... seks böyle bir şey değil.
koku mühim. kendinizi parfüme boğmayın, doğal koku/ter çekicidir. fakat temizliğinize dikkat etmezseniz bakteri oluşur ve o seksi, miss ter kokusu, olur sana burun direği sızlatan metrobüs esintisi...


kadınların pornolardaki gibi inim inim inlemesi bazen yalan olabilir, beceriksizliğinizden sıkılıp "oğyee" filan diyerek sizi gaza getirip bir an önce boşalmanızı arzuluyor olabilir. öte yandan ses çıkarmaması, zevk almadığı anlamına gelmez.

bazen uzuuun uzuuun oynaşmak güzeldir, bazense arsızca leoparı yalamak. karşınızdakinin beden dilini analiz edin, anlamıyorsanız da sohbet etmekten korkmayın.

yataktan kalktığınızda, kadının gözlerinde sevişmemizin nasıl olduğu hakkında tüm ipuçlarını bulabilirsiniz.

"nasıldım"diye sormayın, illa soracaksanız da "nasıldı" diyin. iyiyse "dalga mı geçiyosun, bunlar ne saçma saçma sorular? kaç yaşındasın sen? ben sana soruyo muyum nasıldı diye?" tonunda bir ozan güven bakışı göreceksiniz zaten.


erkekler için kegel egzersizlerini araştırın.

masaj videoları izleyin.

edging konusunda bir şeyler okuyun.

prostat bölgenizin uyarılması yoluyla alacağınız haz konusunda kendinizi geliştirin. korktuğunuz buysa söyleyeyim: hayır, gay değilsiniz. (gay kardeşlerim siz hariç :p)

kulak içini yalama konusunu iki kere düşünün. daha bunu becerebilen görmedim. risk/fayda analizi yapın bence.

illa sarılmak, kaşık pozisyonunda uyumak zorunda değilsiniz. hoşunuza gittiğini, zevk aldığınızı duymak güzel. neticede kadınların da performans kaygısı olabilir.

özellikle beğendiğiniz bir şey olursa belirtmekten çekinmeyin. şikayetinizi bizlere, memnuniyetinizi dostla...ay dur, buraya pek olmadı ;)


mastürbasyon yaparak bedeninizi tanıyın. insanlar ne kadar rahat olursa, seks de o kadar tatminkar olur. ringe ya da er meydanına çıkmıyorsunuz. "hoff tatlım yaa rocco hiç böyle değildi" diye üzülen bir kadın olursa bana yollayın, tarihi geçmiş bi yangın tüpü var, kendisinin icabına bakarım.

aslolan, paylaşmak; kendi sınırlarınızı ve sınırsızlığınızı keşfetmek.

asla fantezilerinizden utanmayın ve karşı tarafın da fantezileri yüzünden utanç duymasına neden olmayın. beğenmiyor/yadırgıyor olabilirsiniz ancak yargılama hakkınız yok.

bazıları "sensual" sever, minnoş minnoş dokunulmak ister; bazıları "becer beni hayyyvan" diye duvarlara çarpar kendisini. ikisinde de yanlış bir şey yok. ayrıca bir kadın/erkek farklı zamanlarda ikisini birden isteyebilir.

klişeleri tamamen silmeye çalışın.

kendi isteklerinizi asssla ve asla karşı tarafa dayatmayın. sevişmek istemeyen bakire bir kadını ayrılıkla tehdit edecek kadar alçaklaşmayın. yollarınızı ayırabilirsiniz elbette ancak bunu oraya bağlamadan, usturuplu bir şekilde yaparsanız; hem karşıdaki insanın saygısını kaybetmez hem de kendisini "yürüyen am" gibi hissettirmemiş olursunuz.


yine aynı şekilde, siz grup sex istiyorsanız, swinger partilerine katılma arzusuyla yanıp tutuşuyorsanız, ya partnerinizin rızasını alın ya da kendinize uyacak başka bir partnerle devam edin. "beni sevseydin eski sevgilim bahar'ın memelerini emciklerdin" şeklinde bir dünya yok takdir edersiniz ki...

son olarak, bununla ilgili epey canım yandığından, eklemek istiyorum:

lütfen duygusal bir şey hissetmiyorsanız, sex için "mış gibi" yapmayın. gerçekten insanların içindeki çocuksu güveni kırıyorsunuz. sonrasında yaklaşmaktan korkan kadınlar gördüğünüzde şaşırmayın. siz ne kadar net olursanız, karşınıza da o kadar net kadınlar çıkmaya başlayacak. egonuzun esiri olmaya direnin ve elde etme arzunuzu bastırmaya çalışın. çünkü o kadını elde etmenizin bir bedeli var. hiçbir şey, kalp kırmaya değmez. cinsellik, sandığınız kadar "oldu da bitti maşallah" bir şey değil. bunu sosyal anlamıyla söylemiyorum. kadınlar duygusalmış da erkekler bikbikmiş... hayır efendim. erkekler de duygusal. duygular ayıp, kötü şeyler değil. zayıflık emaresi ise hiç değil. içinizdeki kadını tanıyıp, onunla barışırsanız çok daha güzel bir sex hayatınız olacak.

bahsettiğim şey, matris. enerjilerin tanışması ve yepyeni, benzersiz, üçüncü bir şey oluşturması. her yakınlaşma, bir yaratım süreci. dolayısı ile enerji alışverişinizin kim(ler)le olduğuna dikkat edin.

son not: feminen tarafınızı ne kadar anlar ve içselleştirirseniz, o kadar maskülen olabilirsiniz.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir