İş Arkadaşı ile Fuck Buddy Olmanın Nasıl Sonuçlar Doğurabileceğine Dair Sert Bir Hikaye

"Sex arkadaşı" olarak çevirebileceğimiz fuckbuddy'lik müessesesine dair kısa ve net bir hikayeyi paylaşıp son sözü size bırakıyoruz.
İş Arkadaşı ile Fuck Buddy Olmanın Nasıl Sonuçlar Doğurabileceğine Dair Sert Bir Hikaye
iStock

iş arkadaşı ile fuckbuddy olmak... taraflar evli olmadığı sürece ve şirketin düzenini bozmamak kaydıyla yapılabilir. ancak taraflardan biri veya her ikisi de evliyse skandallara yol açabilir...

olay, asya ile avrupa'yı birbirine bağlayan güzide bir ilimizde, herkesçe bilinen uluslarası bir şirkette geçmektedir. esas oğlan kırklarının başında, evli, çocuklu ve kariyer sahibi bölüm müdürü, esas kızımız ise yine kırklarının başında, çekici, evli, çocuklu ve kariyerinde hızla yükselen, bir başka bölümdeki müdür yardımcımızdır. artık hayatlarının ve evliliklerinin monotonluğundan sıkılan kahramanlarımız önce kaçamak bakışmalar, sonra ufak tefek sohbetler falan derken işi fuckbuddy'liğe kadar ilerletirler.

sonra günlerden bir gün, esas oğlanın aklına bir fikir gelir

"hadi bu hafta sonu bir kaçamak yapalım" der. plan şudur: ikisi de ailelerine hafta sonu x otel de eğitim var diyecek, o otelde 2 gün takılacaklardır. plan çok mantıklıdır, hem otele gidecekler, hem de eğitim var diye sabahtan akşama kadar rahatsız edilmeyecekler. adrenalin dolu bu kaçamağı yapmaya hemen olur derler.

derken o hafta sonu gelir. önce cumartesi günü otelde baş başa bir kahvaltı yaparlar. biraz sohbet, muhabbet derken öğlene doğru odaları hazır olur, ve odaya geçerler. akşam saatlerine kadar fuckbuddy'liğin hakkını verirler. kaçamağın tek eksiği eğitimde alkol olmayacağı için çok az tüketebildikleri alkoldür ama olsun, bu kadarı da güzeldir onlar için. akşam olunca mecburen evlerine geçerler ama odaları ertesi sabah onları bekliyor olacağı için içleri hala kıpır kıpırdır.

pazar sabahı olur ve ateşli çiftimiz sabahtan soluğu odada alır

kahvaltılarını odaya isterler ve son gaz esas işlerine geçerler. ancak işler bir anda sarpa sarar. aldığı mavi hapların etkisinden midir, fazla heyecandan mıdır, yoksa genetik midir bilinmez ama esas oğlanımız bir anda fenalaşır. evet doğru tahmin ettiniz, kalp krizi geçiriyordur. esas kız bir anda panikle ortalığı ayağa kaldırır, iyi ki de kaldırır. bu sayede hemen ambulans çağırılır, pazar günü olmasından dolayı nispeten az olan trafik ve x otelin merkezi konumu sayesinde esas oğlanımız acilen hastaneye yetiştirilir. ancak olay daha yeni başlamaktadır. panikten dolayı ne yapacağını bilemeyen esas kızımız adeta şoka girmiştir, belki gerçekten girmiştir, bilemiyorum. sadece ağlamakta ve titremektedir. ne yapacağını bilemeyen otel personeli bir şekilde esas kızın telefonunun şifresini açtırır ve aklına ilk gelen şeyi yapar. kızın ailesine haber vermek için babasını arar ve o şok edici haberi verir: "beyefendi damadınız kalp krizi geçirdi!"

sonrasını az çok tahmin edebilirsiniz

baba dünürünü arar. herkes şok içindedir. her şeyden habersiz olan damadın anne ve babası hastaneye koşar. esas kızın babası ve annesi otele gider. ilk başta kimse ne olduğunu anlayamaz. daha sonra hastanede oğullarını bulamayan anne ve baba oğullarını aramayı akıl eder ve onun aslında evde çocuğuyla birlikte olduğunu öğrenir. sonrası olaylar, olaylar...

sonuçta bu macera, evli ve çocuklu iki çiftin yerine dört mutsuz yetişkin ve iki mutsuz çocuk olmasına sebep olur. o yüzden lütfen evli kişilerle fuckbuddy'lik düşünmeyin, düşüneni engelleyin.

kalın sağlıcakla.

ekleme: net olarak açıklamamışım. çiftler tabii ki boşandılar.