Michael Jackson'ın, Kılık Değiştirerek Ölümünü Gizlediği İddia Edilen Persona: Dave Dave

2018'de öldüğü belirtilen Dave Dave (David Rothenberg), bazı TV programlarına çıkmış ve epey spekülasyon yapmıştı. Bir bakalım.
Michael Jackson'ın, Kılık Değiştirerek Ölümünü Gizlediği İddia Edilen Persona: Dave Dave

Olay nedir?

jackson'ın ölümünden bir müddet sonra kendisinin yaşadığına dair iddialar çıktı. hayranları bu konuda araştırma yapmaya başladı. michael jackson'ın ünlü dave dave kılığında cnn'de tv programına katıldığı iddiaları vardır.

birçok hayranı dave dave iddiasından sonra jackson'ın yaşadığına inanmaya başlamıştır. ayrıca birçok hayran bu jackson'ın mezarının içinin boş olduğunu iddia etmiştir. 2023 biterken hâlâ jackson'ın yaşadığına inanan insanlar vardır.

Kimdir bu Dave Dave?

dave dave... michael jackson'ın kendisi için baba gibi olduğunu söyleyen bir anda ortaya çıkmış olan yakın arkadaşı. söylediğine göre 1983 yılında bebekken yüzü yanmış suçlu olan babası bütün bunlara neden olmuş ve michael kendisine yardımcı olmuş. david rothenberg dave dave'in gerçek ismidir.

bazı iddialara göre dave dave michael'in kılık değiştirmiş halidir ve halen aramızdadır mj! yok artık demek istiyorum. evet ama o ses, o konuşma tarzı nedir yahu?

Dave Dave röportajı


Şüpheler

dave'in mihael ile çekilmiş sadece tek bir sekansa dair az sayıda fotoğraf olması, dave'in aslında michael olduğu tezini doğrular nitelikte:


michael fotoğraf çektirmeyi seven bir adam. yardımcı olduğu, yanında tuttuğu, ya da birlikte çalıştığı tüm insanlarla fotoğrafları hatta sürüyle videosu vardır. cidden ölmemişse bu çocukça oyunlar nereye kadar sürebilir bilemiyorum. bir yerde illaki patlayacaktır.