Tarkan'ın, Hak Ettiği Değeri Görememiş İngilizce Şarkıları

2006 yılında çıkardığı "Come Closer" albümüyle yurt dışına taşmayı planlayan Tarkan'ın işleri maalesef istediği gibi gitmemişti ancak o albümden geriye hak ettiği değeri göremeyen güzel şarkılar kaldı.
Tarkan'ın, Hak Ettiği Değeri Görememiş İngilizce Şarkıları

come closer albümü komple "underrated", zaten tarkan için ama bazı şarkıların nasıl olup da patlamadığını anlamadığım için böyle bir liste yapayım dedim. evet albüm sızdırıldı falan filan bu albümün tutmaması için makul bi sebep ama internet devrindeyiz ve şarkıların tutmamasını geçtim çoğu bilinmiyor bile.

who's gonna love you now

miri ben ari'yle yaptığı çalışma albüme girmese de internetten yayınlamıştı tarkan. düzenlemesi, kemanlar, vokal, sözler her şey o kadar yerinde ve güzel ki nasıl bilinmediğini aklım almıyor.

don't leave me alone

aslında bu albüm komple güzel ama ben en favorilerimi ve nasıl patlamadığını anlamadıklarımı yazacak olursam başı çekenlerden biri bu şarkı olur herhalde. canlı da çok güzel söylüyor tarkan bunu bu arada.

why don't we

sızdırılma, eleştiriler derken adamı nasıl bezdirdilerse koyverdi gitti bu albümü resmen. wyclef jean'le düet yaptığı şarkı bile patlamadı.

mass confusion

bu şarkının sızdığı zamanı hatırlıyorum, bi yandan kızıyoruz sızdırıldı diye ama bi yandan da dayanamayıp dinliyoruz falan aşslfkşs bu şarkıya aşık olmuştum hala dinleyince içim bir tuhaf olur çok iyi şarkı.

touch

eklesem mi eklemesem mi ikileminde kaldım ama o tamamen elektronik bir altyapıyla giderken şarkının ortasında birden havanın değişmesini seviyorum bu şarkıda. tarkan'ın da sevdiği şarkı herhalde ki geçen seneki amerika konserinde bu albümden söylediği tek şarkı buydu.

bahsettiğim canlı olan da bu


if only you knew

üf müthiş bi slow bu.