Büyük Bir Penise Sahip Olmanın Avantajlar ve Dezavantajları

Büyük bir penise sahip olmak, pek çok erkeğin hayali ancak bu durumun avantajları olduğu kadar bazı dezavantajları da var.
Büyük Bir Penise Sahip Olmanın Avantajlar ve Dezavantajları

Öncelikle, büyük penise sahip olmanın avantajları

- eğer birlikte olacağınız kişiye durumu çaktırmadıysanız, ilk gecenizse vs. midenizde kelebekler uçuşur. "acaba beğenecek mi" düşüncesi olmaz. hemen o noktaya gelmek istersiniz.

- penisinizi gösterdiğinizde karşı taraftan gelen tepkiler, ego tatmini.

- en önemlilerinden biri: gününüzün kötü geçerken, hayatınızda farklı noktalardan darbe almışken aklınıza büyük bir penisiniz olduğu gelir ve "ulan neyse ki en azından böyle bir alete sahibim" der ve mutlu olursunuz.

- birlikte olduğunuz kişiler sizi kolay kolay unutmaz, tekrar isterler.

- "boyu değil, işlevi" muhabbetinin mit olduğunu 1. elden bilirsiniz çünkü kadınlar size bu konudaki esas düşüncelerini daha rahat söylerler.

- özellikle türkiye gibi ortalamanın vasat olduğu bir ülkede daha da değere binersiniz.

büyük penis, tek eşlilik öncesi insanlık döneminde rakip erkeklerin spermlerini vajinanın derinliklerine kadar temizleyebildiği için ciddi bir seçilim avantajı sağlamış ve her jenerasyonun penis uzunluğu ortalaması yükselmiştir.

kaynakjournals.sagepub.com

ayrıca bir kadının doggy style pozisyonunda küçük penisli bir partner ile orgazm olma ihtimali düşük iken; yarı erekte bir büyük penis ise halk arasında g noktası olarak bilinen vajina ön duvarını uyarabilmesi suretiyle kadının orgazma ulaşmasını sağlayabilir. ancak tam ereksiyonu zor olan ve sağlanabilse de sürdürülebilir olmayan büyük penis; misyoner pozisyonunda vajina ön duvarını (penis başıyla) ve klitorisi (ritmik pubis vurularıyla) tam erekte küçük penis kadar iyi uyaramayacağından bir dezavantaj haline gelmektedir.

uzun süreli ve sayıca yeterli örnekler alarak yaptığım gözlemlere dayanarak konuşuyorum; kadınlar büyük penise tahmin ettiğinizden çok daha fazla meraklılar. bunu sadece açık açık anlatmaya korkuyorlar çünkü "kaşar" damgası yemek istemiyorlar. ya da yüzeysel durmaktan korkuyorlar. (nasıl bir erkeğin büyük meme ya da şekilli popo konusunda sürekli bahsetmemesi gibi.)

evet; karakter, zeka, dış görünüş, maddi durum, sosyal statü bunların hepsi partner seçiminde büyük rol oynuyor ancak büyük / kalın bir penise sahip olduğunuzda biraz önce saydığım özellikleri paranteze alıp başına 2x yazabilirsiniz, öyle bir kat sayı gücüne sahip.

büyük bir penise sahip olmanın, bir erkeğin doğa tarafından şımartılmasında en keskin yollardan biri olduğunu düşünüyorum. tipsiz değilseniz facelifting, çene dolgusu falan bir şekilde toparlarsınız, para kazanılır, sosyal statü yaratılır. ancak hiç bir ipucu vermediğiniz kıza ilk kez büyük penisinizi çıkarıp kızın suratındaki değişimi, gülümsemeyi görmek gerçekten paha biçilemez. "boyu değil, işlevi önemli" safsatasına inanıyorsanız, bu sizin bileceğiniz iş.

ha bu arada yatakta bir makineyim, çıkarmadan 3 atarım aynı gün 10 atarım gibi bir iddiam da yok. hatta bazen başarısız oldugumu düşündüğüm birlikteliler bile yaşadım ancak oradaki partnerlerim bile penisimi unutamadıklarını ve tekrar görüşmek istediklerini söylediler, yarattığı farkı buradan daha net anlarsınız.

Gelelim, büyük penisli olmanın dezavantajlarına

büyük penisli olmanın avantajı yok denecek kadar azdır; hatta yoktur. ancak sosyal arzu edilirlik (social desirability) noktasında bir avantajı olduğundan bahsedilebilir ki bu da benim için "s*kimde değil" durumudur.

hakikaten dikkat çekmek için bu başlığa gelen ilgi o*ospusu bir adam değilim. trollemeye de gelmedim. küçük penisli olup; kendimi sahip olamadığım şeylere sahipmişim gibi göstermek için de gelmedim. ortalamanın oldukça üstünde büyük++ penisli bir erkek olarak geldim. sanılanın aksine, bu konunun kimine göre avantaj olabileceği ön kabulünün ne denli yersiz olduğunu, deneyimle sabit, 8 maddede bilal'e anlatır gibi anlatmaya geldim.

1- olur olmadık yerde erekte olduğun zaman, hele ki benim gibi çoğu zaman jean bazen de iş gereği kumaş pantolon giyen biriysen; pantolondan görünmeyecek biçimde saklama ihtimalin sıfırdır. bariz bir şekilde, kabak gibi ortaya çıkar. sabah ereksiyonunu geçtim oraya buraya sürtmesi ile her an uyarılma halinde olabilirsin ve odadaki fil durumuna gelmen an meselesidir. gurur duyulacak anlar değil; yerin dibine girilecek anlar yaşatır bu sana. o yüzden libidonu sürekli kontrol altında tutmanı gerektirir.

2- slip mayo hak getire; doğru düzgün deniz şortu dahi giyemezsin. en büyük bedeni giysen de denizden çıktığın anda refleks olarak önce havalandırmaya çalışırsın ki kabak gibi sallanan ve normalden oldukça büyük kalınlık ve uzunluk hatları şortun yüzeyi ile sıfır nokta bütünleşip seni tüm plaja reklam etmesin. bunun için sarf edilen çaba kolay bir durum değildir. bu arada, gri veya değil herhangi bir eşofman türünü giyip sokağa çıkmaya değinmiyorum bile...

3- ön sevişme sırasında yükseldikçe, yükselme ve boşalma süresi paralel bir şekilde arttıkça, koskoca penis dolayısıyla testisler blue balls durumuyla yanar da yanar, acır da acır... büyük penisli biri için bu ağrı katlanılmaz ve içler acısı bir duruma dönüşür. hakikaten bunu yaşamak istemezsin.

4- topluluk önünde frikik vereceğim korkusuyla kürsü olmadan konuşma yapamazsın. sahnede dolanarak anlatmak mı? asla o riski de alamazsın. milletin ağzına laf verebilecek her görsel frikikten korumak zorunda kalırsın kendini. aynı şekilde spora gittiğin zaman ağırlık kaldırırken veya koşarken usturuplu hareket etmek, soyunma odasında soyunup dökünürken oldukça dikkatli olmak zorunda kalırsın.

5- ve evet, çoğu zaman birleşme esnasında penisin tamamını diğer bedenle bütünleştiremezsin. sığmaz. uzunluk + kalınlık karşıdaki kişinin çoğu zaman “dur, yeter, hepsini alamıyorum, zorlama, bu kadarı kafi, elimden geleni bu kadar” gibi kendini kötü hissettirecek ifadelere maruz bırakır seni. soktuğumun penisi tam anlamıyla hiçbir zaman sonuna kadar giremediği için, ne sen zevk alırsın, ne de zevk verirsin. hatta zevk almaktan çok vermek için can atan biriysen, bunun psikolojik sonuçları yetersizlik ve eksiklik duygusunu tetikler. çoğu zaman yana yakıla birleşme isteğiyle kendini kontrol edemeyip abanırsan, karşıdaki kişide fizyolojik deformasyona yol açarsın ya da kırılacak bu zamazingo diye üç buçuk atarsın. ne senle bir daha sevişmek isteyebilir, ne de sırf bu yüzden bir daha seni görmek.

6- zira oral seks de 5 numarada belirttiğim kısıtlara takılır. bu durum, tam anlamıyla bir oral seks gerçekleştirememene neden olur. anca bir tarafından tutup yenilen hiçbir zaman tamamı bir anda yenilemeyen haşlanmış mısır gibi hissettirir sana kendini.

7- yandaki eleman görür de yerin dibine girerim endişesiyle pisuvara işemekten imtina etmek durumunda kalırsın. klozete oturduğun zaman da hijyenik sebeplerle temas etmemesi için eğilmeden sürekli sırtını dik tutmak zorunda kalırsın.

8- tüm bu durumlardan muzdarip üroloğa gittiğinde tek çarenin ameliyat olduğunu söyler ama onu da g*tün yemez. hatta kendisinden fleshlight kullanma önerisini duyabilir, “vay amk ne günlere kaldık” diye hayıflanabilirsin. ama evet, fleshlight sahip olduğun büyük penis boyutu ile oldukça zevk verici bir yapay element olarak denenebilir, bence muhakkak denenmelidir de...

büyük penis dramdır. özenmeyiniz, özendirmeyiniz.