Erken Boşalma Problemi Yaşayan Erkeklere Hayat Kurtarıcı Tavsiyeler

Eğer erken boşalma sorunu yaşıyorsanız bunu çok basit birkaç küçük taktikle aşabilirsiniz.
Erken Boşalma Problemi Yaşayan Erkeklere Hayat Kurtarıcı Tavsiyeler
iStock.com


devamlı surette uygulandığında bence kesinlikle başarılı sonuca ulaşabilirsiniz bu tavsiyeler sayesinde. öncelikle söylemeliyim ki erken boşalma mevzusu kesinlikle ve kesinlikle beyinde biten bir olay.

1- erken boşalmayı önlemek için öncelikle içinizdeki heyecanı yenmek zorundasınız.

kafanızda kesinlikle karşınızdaki kadını orgazm edip edememe korkusu veya düşüncesi olmamalı. zira bunu ne kadar düşünürseniz o kadar çok boka sararsınız. 

"acaba erken boşalacak mıyım", "acaba becerebilecek miyim", "acaba iddaa kuponum ne durumda" şeklindeki tüm düşünceleri kafanızdan atın.

2- erken boşalmak istemeyenler için öncelikli tavsiyem ilk seks pozisyonunuzun kesinlikle kadının sırt üstü uzandığı ve erkeğin onun bacaklarını arasına girdiği, kendi deyimimle "ördek sikişi pozisyonu" olmamalı.

kerhane kültürü olan erkekler bilir ki, her orospu cinsel birleşme öncesinde eğer erkekten hoşlanmamışsa ve işin kısa sürmesini istiyorsa hemen sırt üstü yatar. zira bu pozisyon erkeklerin en kolay boşaldığı pozisyondur azizim. ve ayakları yere basmadığından dolayı hemen boşalır (bu detayı aşağıda anlatacağım).

3- ön sevişme süresini tutabildiğiniz kadar uzun tutmalısınız.

olayın altın anahtarlarından biride budur. eğer kadını orgazma ulaştırmak istiyorsanız ön sevişmeyi uzun tutmalı ve karşınızdakine vakit ayırmalısınız.

çoğu erkek kadını yalnızca sikiyle orgazm edeceğini düşünür ki, bu feci ötesi bir yanılgıdır (tabii sikiniz minimum 20 cm. falan değilse). kadınların orgazma ulaşması için sikinizden daha önemli şey, doğru zamanda doğru yerlere dokunmanızdır. okşayışların önemi çok büyüktür.

bunun içinde ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutmalı ve partnerinizin o noktalarını becerebildiğiniz kadarıyla bulmalısınız. (örn: boyun bölgeleri, göğüs uçları, baldırların iç kısımları vs.) partnerinizi 20 dk. boyunca becererek orgazma ulaştıramayabilirsiniz.
fakat doğru dokunuşları yaparsanız 10 dk. bile sürmeyebilir orgazm olması.

"bunun erken boşalmama ne etkisi var lan" diyenler olabilir. bir kadınla ne kadar çok uzun sevişebiliyorsanız kendinize o kadar çok hakim olursunuz ve heyecanınızı o kadar çabuk bastırabilir, kendinizi kontrol altına alabilirsiniz.

4- kadının yukarıda olduğu pozisyonları seçmelisiniz.

evet bu da çok önemlidir. aslında bu da görünüşte erken boşalmanız ile alakası olmayan bir kural gibi görünüyor ama öyle değil. kadının üstte olduğu pozisyonlarda kadınlar doğal olarak daha fazla uyarılırlar ve erkeklerde daha az uyarılırlar. bu da kadının daha çabuk orgazm olmasına ve erkeğinde o kadar gecikmesine sebep olur. bırakın partneriniz üstte kalsın, dilediği gibi zıplasın, oynasın, gitsin, gelsin. bu pozisyonda orgazma ulaştırdıktan sonra altınıza alıp istediğiniz gibi pestilini çıkartabilirsiniz.

5- diyelim ki yukarıda yaptığım tüm kuralları uyguladığınız ve sıra size geldi.

eğer sıra sizin üstte olmanız gereken bir pozisyona geldiyse kesinlikle yapmanız gereken şey birleşme esnasında ayaklarınızı yerden kesmemektir. evet. bu çok önemli.

ayaklarınızı yerden kestiğiniz anda kontrolünü kaybedersiniz. çok doğru. ayaklarınız yere bastığında tüm vücudunuzu kontrol edebilirsiniz ve bu da erken boşalmamanızda size çok yardımcı olur.

şimdi örnek vereceğim ama bazı erken boşalan ibneler hemen laf söyleyecekler biliyorum ama kendimi feda edicem. partnerinizi yatağın kenarına sırt üstü yatırarak ayaklarınızın yere bastığı pozisyonda eğer yukarıdaki kuralları tamamen uygularsanız ensenize bir havlu bile atabilirsiniz. o derece terler ve boşalmadan durabilirsiniz.

dip not: "seks esnasında çarpım tablosu falan say", "aklına başka şeyler getir" diyenlere falan inanmayın yoksa bir daha aynı hatunu göremeyebilirsiniz.

Çok Daha İyi Bir Seks Performansı İçin Erkeklere Öneriler